Całoroczna wanna spa w ogrodzie – pomysły i inspiracje

Jeśli często potrzebujecie odpocząć po ciężkim, długim dniu to na pewno z przyjemnością wskoczycie do wanny z hydromasażem. A co jeśli ten zbiornik będzie znajdował się na zewnątrz? Jest to podwójna przyjemność, ponieważ możecie cieszyć się wtedy zarówno świeżym powietrzem jak i pięknymi widokami!

Green Design Sundance SPA 01

Dziś powiemy Wam o naszych pomysłach i inspiracjach na wannę z hydromasażem w ogrodzie. Jacuzzi może być zorganizowane jako część stawu lub basenu, może być również naturalnie wyglądająca przestrzenią wśród dużych kamieni i roślin. Jak praktycznie we wszystkim, istnieje wiele różnych stylów od rustykalnego po starożytny grecki i nowoczesny minimalizm.  Połączenie jacuzzi z kominkiem lub biokominkiem sprawia natomiast, że ​​atmosfera nabiera wyjątkowego klimatu. I nie zapominajmy oczywiście, że dodatkową zaletą jacuzzi jest również to, że jest to niesamowite miejsce na romantyczną randkę :)

Jeżeli ‚chodzi’ Wam po głowie pomysł umieszczenia wanny z hydromasażem w Waszym ogrodzie ale nadal szukacie pomysłu w jakim miejscu to zrobić, to może pomogą Wam nasze inspiracje? :)

Jacuzzi na tarasie

To jest najprostszy i najszybszy sposób na umieszczenie wanny z hydromasażem.  Jacuzzi możecie postawić bezpośrednio na nim lub też zagłębić na tyle aby zrównać się z tarasem. Dodanie takiej wanny z hydromasażem do ogrodu na tarasie stworzy idealne miejsce spotkań dla rodziny i przyjaciół. Zobaczcie, że spędzamy tak dużo czasu w domu – skorzystajcie zatem z okazji i przenieście rozmowy z wnętrza na zewnątrz, tak aby każdy mógł korzystać z uroków otaczającej natury.Green Design Sundance SPA 02 Green Design Sundance SPA 03 Green Design Sundance SPA 04

Zadaszenie jacuzzi

Kolejnym pomysłem jest wanna z hydromasażem pod zadaszeniem. Jeżeli obawiacie się deszczowej pogody, to warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. Mogą to być konstrukcje lekkie a także całoroczne zabudowania. Przy takim rozwiązaniu, tuż obok jacuzzi możecie umieścić również prysznic czy podwyższony barek. Jak zwykle ogranicza Was tutaj jedynie wyobraźnia :)

Green Design Sundance SPA 05 Green Design Sundance SPA 06 Green Design Sundance SPA 07

Jacuzzi zabudowane

Przy zabudowaniu wanny z hydromasażem musicie mieć świadomość, że będzie konieczna budowa schodków do jacuzzi. Jak jednak zobaczycie poniżej, istnieje wiele sposobów i pomysłów aby to zrobić.

Green Design Sundance SPA 08 Green Design Sundance SPA 09

Sundance SPAS

Powyżej przedstawiłam Wam mnóstwo inspiracji, które możecie przenieść do Waszego ogrodu. Nasuwa się jeszcze tylko pytanie: jakie jacuzzi wybrać? Tutaj również śpieszę Wam z pomocą i przedstawię parę modeli, które my osobiście polecamy.

HAMILTON

Jako pierwszy nasz typ przedstawiam Wam wannę HAMILTON, która moim zdaniem została genialnie zaprojektowana. Kwadrat o wymiarach 2,26×2,26m pomieści aż 5-6 osób! I dodatkowo dzięki specjalistycznemu rozmieszczeniu dysz (jest ich aż 41), wanna ta posłużyć może nie tylko masażom relaksacyjnym ale również i terapeutycznym. Uważam to za ogromny plus, zwłaszcza w naszym dzisiejszym, zabieganym świecie.

Green Design Sundance SPA 10

CAMEO

Kolejny typ to wanna CAMEO, która ma takie same wymiary jak Hamilton i również może pomieścić 5-6 osób. Różnią się natomiast ilością dysz (Cameo ma ich aż 54!) oraz wysokością niecki (Cameo – 95,25cm, Hamilton – 91,44cm wysokości). I tutaj musicie również zwrócić na to uwagę, zwłaszcza jeżeli planujecie umieścić jacuzzi w zagłębieniu, ponieważ wysokość wanny będzie determinowała ilość schodków. Ciekawostką jest to, że ten model możecie zakupić z systemem audio, który posiada 4 głośniki i subwoofer. To kto chętny na relaks z dobrą muzyką w jacuzzi? :D

Green Design Sundance SPA 11

MARIN

Wanna MARIN  jest odrobinę mniejsza od poprzedników i jest wykonana na bazie prostokąta a jej wymiary to 2,31 x 1,93m.

Green Design Sundance SPA 12

OPTIMA

Wanna OPTIMA  oprócz relaksu masażem może zaserwować nam również aromaterapię. I co ciekawe może pomieścić aż 6-7 osób, co przy większych, rodzinnych spotkaniach może okazać się pomocne.

Green Design Sundance SPA 13

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem wanny do Waszego ogrodu, to z całym sercem polecam Wam firmę Sundance Spas. Zawsze pomocna przy rozwikłaniu naszych projektowych zagwozdek :) Musicie wiedzieć również, że kupując jacuzzi w Sundace Spas macie przy tym montaż i przeprowadzenie szkolenia z obsługi wanny, a wszystko to na najwyższym poziomie! Przy powołaniu się na naszą firmę Green Design będziecie mieli również zniżki na cały zakup.

Altana z jacuzzi według Green Design

Jak już zapewne wiecie nasze projekty charakteryzuje jakość i dbałość o najmniejsze detale, dlatego też bardzo skrupulatnie wybieramy produkty, które w nich umieszczamy. Na zakończenie zatem jeszcze mały kadr projektu, w którym zastosowaliśmy wannę Sundance Spas – Hamilton. Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda cały ten projekt to zostańcie z nami!  Już teraz mogę Wam zdradzić, że będzie utrzymany w stylu hampton, czyli złapiemy nadmorski klimat. ;)

Green Design Blog Altana z jacuzzi

A może chcecie abyśmy wykonali Wam projekt altany z jacuzzi?

Jeżeli tak, to zapraszam Was do kontaktu z nami:

mailowo: projekty@green-design.com.pl

lub telefonicznie 603 444 128

Razem z Wami możemy stworzyć w Waszym ogrodzie idealne miejsce do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu :)