Cykl: „Święta w kolorze” – Jasne Boże Narodzenie

Już powoli zbliżamy się do końca naszych kolorowych, świątecznych inspiracji. Dzisiaj możecie zobaczyć dekoracje na jasne Boże Narodzenie. Od bieli oczywiście, poprzez szarości i srebra oraz ciepłe, jasne brązy. Ja osobiście uwielbiam święta w takiej czystej tonacji.  A zwłaszcza kiedy za oknem jest mnóstwo śniegu :)

W tym zestawieniu starałam się wynaleźć jak najwięcej naturalnych elementów, a przede wszystkim drewna w każdej możliwej postaci. Możecie tutaj znaleźć drewniane choinki, drewniane napisy, wszelkiego rodzaju konary i patyczki, które urozmaicą każdą, nawet najmniejszą półkę :)

Białe_17

Białe_20

I pamiętajcie, ze Wasze świąteczne ozdoby możecie urozmaicić także o różnego rodzaju świecidełka, np. w postaci lampek. Ostatnio pokazywaliśmy Wam  nasze świąteczne dekoracje , gdzie mogliście zobaczyć również pomysł na pingpongowe lampki. I co ciekawe, teraz w sprzedaży są także lampki zasilane bateriami ( np. takie: http://www.twojpasaz.pl/pl/p/Biale-lampki-swiateczne-na-baterie-30szt-led/1756 ). Dzięki temu możecie je położyć w każde możliwe miejsce, bez konieczności maskowania mało estetycznych kabli ;)

Białe_19

Białe_18

Białe_16

Białe_15

Białe_14

Białe_13

Białe_12

Białe_11

Białe_09

Białe_08

Białe_07

Białe_05

Białe_04

Białe_03

Białe_02

Białe_06

Białe_46

Białe_10

Białe_21

Białe_01

Zapisz

10 grudnia 2014|DIY ;), Lifestyle|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments