Nowoczesna altana z pawilonem w nowej odsłonie

Jako że jest to pierwszy wpis w 2017 roku, chce życzyć Wam, aby każdy nowy dzień tego roku był lepszy od poprzedniego :) I oczywiście aby przy tym wszystkim nigdy nie zabrakło zdrowia, bo to jest najważniejsze :)

I muszę powiedzieć Wam, że bardzo cieszę się, że projekty naszych altan budzą u Was taki pozytywny wydźwięk :) To jest bardzo inspirujące i motywujące do kolejnych działań :) W związku z tym postanowiłam, że w tym roku częściej będą pokazywały się na naszym blogu projekty altan, które będą bezpośrednio przeznaczone na sprzedaż. I w związku z tym, że pokochaliście naszą altanę z pawilonem, to postanowiliśmy zrobić ją w nowej odsłonie kolorystycznej oraz z nowym układem wnętrza. Może komuś ta wersja będzie bardziej pasowała do budynku i otoczenia.

Altana z pawilonem – jakie zmiany?

Przede wszystkim kolorystyka :) Ja osobiście uwielbiam pastelowe, delikatne kolory i stąd też w tej altanie jest to ‚pastelowe-love’. I co ciekawe, jeżdżąc po ogrodach przy przygotowywaniu projektów zauważyłam, że coraz więcej osób ma również takie same upodobania. I wierzę, że  również wśród Was znajdą się miłośnicy tej kolorystyki, i w przyszłości w Waszych ogrodach zagości właśnie ta nowoczesna altana z pawilonem :)

altana-z-pawilonem-wersja-02_greendesign_02

Jeżeli chcielibyście kupić u nas ten projekt, to nie czekajcie do wiosny, warto już teraz pomyśleć o letnim relaksie na świeżym powietrzu :) Zwłaszcza, że teraz możecie nie dość, że sprawić sobie prezent, to jeszcze przy okazji zaoszczędzić trochę funduszy i przeznaczyć je na realizację altany ;) Dlatego też zapraszam Was do współpracy :)

Altana z pawilonem – nowy układ wnętrza

Tak jak wspomniałam wyżej w tej wersji zmienił się również układ wyposażenia altany, przede wszystkim położenie kominka. Znajduje się on w tej wersji w rogu części zadaszonej, a nie po środku tak jak było to we wcześniejszej propozycji. Do kominka dodaliśmy również niewielką ławeczkę na której można spocząć i wygrzać się przy ciepłych płomieniach- czyli idealny pomysł na chłodne, jesienne wieczory.

Dodaliśmy tutaj również zlew, który na pewno ułatwi przygotowywanie rodzinnych posiłków.

Stół jako centralny punkt

Oczywiście jak w każdym miejscu spotkań rodzinnych, najważniejszym punktem jest zawsze stół. Dodatkowo najlepiej oczywiście żeby mieścił on jak największa ilość biesiadników. Na naszych wizualizacjach ustawiliśmy stół z przygotowanym miejscem dla sześciu osób, jednak powierzchnia zadaszona pozwala nam na powiększenie stołu do ośmiu czy nawet dziesięciu osób. Zależy to wszystko oczywiście od tego jaki stół wybierzemy. Możemy ustawić tutaj nawet okrągły stół :)

Chillout Place – czyli miejsce pełnego relaksu

Kiedy już jesteśmy najedzeni i tak pełni po naszym biesiadowaniu, że nic nam się nie chce to co najlepiej jest wtedy zrobić? No oczywiście, że wyciągnąć się na kanapie! Mam rację? No pewnie, że mam! Sama nie raz tak miałam ;) A że nasze projekty mają być przede wszystkim użyteczne, więc tak jak we wcześniejszej wersji to i w tej nie mogło zabraknąć miejsca do chilloutu. Możemy znaleźć tutaj kanapę ze stolikiem kawowym oraz dwie wiszące huśtawki, które na pewno spodobają się nie tylko dorosłym ale również i dzieciakom :)

altana-z-pawilonem-wersja-02_greendesign_04

Altana z pawilonem – oświetlenie

altana-z-pawilonem-wersja-02_greendesign_06

Oczywiście bardzo ważnym punktem jest tutaj oświetlenie. Zakładam, że większość osób będzie korzystała z ten altany wieczorami, więc oświetlenie musi umożliwiać swobodne poruszanie się po altanie. Ja nie byłabym sobą, żebym jeszcze przy tym nie zastosowała kilku zabiegów, które wprowadzą tak zwany ‚klimat’ do tego pomieszczenia :) Oprócz trzech lamp nad stołem w jadalni i małych lampek nad blatem kuchennym wprowadziłam tutaj sznur ze swobodnie zawieszonymi żarówkami oraz dwa lampiony ustawione przy donicach. I wierzę, że przy takim oświetleniu wieczorne przesiadywanie w altanie z kubkiem gorącej herbaty będzie czysta przyjemnością! :)

Chcielibyście mieć taką altanę u siebie w ogrodzie?

Jeżeli tak, to zapraszam Was do kontaktu ze mną:

mailowo: karolina@green-design.com.pl

lub telefonicznie 603 444 128

Koszt projektu tej altany wynosi 2500zł brutto.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz