Green Design BLOG

…to przestrzeń stworzona przez architekta krajobrazu oraz pasjonatkę wszystkiego co piękne i estetyczne czyli właścicielkę firmy Green Design Architektura Krajobrazu – Karolinę Peliksza.

Dla Czytelników blog jest źródłem:

inspiracji w dążeniu do pełniejszego, zdrowszego i lepszego życia
informacji z zakresu architektury krajobrazu
motywacji, że jak chce się coś zrobić to SIĘ DA!

Założony w październiku 2014 roku, aktualnie jeden z najpopularniejszych lifestyle’owych blogów o tematyce architektury krajobrazu w Polsce.

Napisz w sprawie współpracy: marketing@green-design.com.pl

Dlaczego warto współpracować z Green Design BLOG?

1

Jestem architektem krajobrazu
Moje zamiłowanie do tworzenia estetycznych działań przekłada się w mojej pracy, gdzie mam możliwość kreowania zielonych przestrzeni. Do każdego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem i uważam, że jeżeli już się coś robi, to należy robić to porządnie albo wcale!

2

Jestem profesjonalistką i estetką
Pracuję tylko na najlepszym sprzęcie, który w połączeniu z moim zaangażowaniem i talentem, jest doskonałym odzwierciedleniem mojego profesjonalnego podejścia do powierzanych mi zadań.

3

Jestem twarzą swojego bloga
Jako właścicielka swojej firmy Green Design Architektura Krajobrazu udzielam się systematycznie na swoim blogu i dzięki temu czytelnicy doskonale mnie znają. Wierzę, że autentyczność przyciąga i to na niej buduję swoją markę.

4

Pracują u mnie tylko najlepsi w swojej dziedzinie
W swojej firmie zatrudniam osoby z branży architektury krajobrazu i architektury, które systematycznie udzielają się na blogu i są ekspertami w swojej dziedzinie.

Kto jest głównym odbiorcą treści mojego bloga?

Jest to kobieta w wieku 25-34 lat, która kocha fotografię, szuka inspiracji z działu dom i ogród oraz jest zainteresowana zagranicznymi podróżami i zdrowym trybem życia. Bardzo często mojego bloga odwiedzają także mężczyźni, którzy są na etapie budowy domu i tworzenia ogrodu. Biorąc pod uwagę wymienione aspekty, moi czytelnicy to ludzie, którzy zwracają uwagę na szczere, rzetelne i przydatne informacje, które mogą wykorzystać w swoim życiu.

Nie lubię zamykać się w utartych schematach, za to przepadam za kreatywnym podejściem, dlatego form współpracy ze mną jest nieskończenie wiele, a najważniejsze z nich:

– posty sponsorowane
– testy i recenzje produktów
– relacje z eventów i podróży
– konkursy i patronaty

Wszystkie te formy współpracy są wykonane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym sprzętem CANON EOS 80D, który pozwala mi tworzyć piękne zdjęcia i filmy video, które będą zamieszczone na moim kanale YT oraz innych SM.

Przykładem filmu stworzonego przeze mnie (udział, reżyseria, montaż i oczywiście projekty :) ) jest moje portfolio:
https://www.youtube.com/watch?v=iYkcTC_oJiY

Istotne jest również to, ze do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, a podjęcie współpracy oznacza dla mnie rzetelne i profesjonalne wywiązanie się z umowy.

Współpracujmy :)
Zapewniam, że warto!

Karolina Peliksza