Projekt indywidualny Green Design – Nietuzinkowa wiata ogrodowa

W dzisiejszym wpisie chcę pokazać Wam jeden z moich nietypowych projektów, którym jest nietuzinkowa wiata ogrodowa. Inwestorzy zgłosili się do mnie z zamysłem stworzenia miejsca wypoczynkowego połączonego z pomieszczeniem gospodarczym. Ważne było przede wszystkim to, aby całe to założenie  wpisywało się w istniejącą już nawierzchnię, którą możecie zobaczyć poniżej.

Unikalny Design z Wykorzystaniem Drewna Klejonego

Sama idea wydawała mi się już dość interesująca i udało mi się stworzyć projekt, który oparłam na delikatnych łukach wykonanych z drewna klejonego.

Green Design - Nietuzinkowa wiata ogrodowa 03

Wykorzystanie drewna klejonego nie tylko zapewnia trwałość i wytrzymałość konstrukcji, ale również jak widzicie na wizualizacjach, umożliwia kreatywne wykorzystanie potencjału danego miejsca inwestycji. Poprzez  zastosowanie tej  zaokrąglonej formy stworzyłam płynne i delikatne linie, które sprawiły, że wiatka ogrodowa nabrała unikatowego charakteru.

Green Design - Nietuzinkowa wiata ogrodowa 02

Wiata ogrodowa z pomieszczeniem gospodarczym

Jak możecie zauważyć  na wizualizacjach pomieszczenie gospodarcze  zaprojektowałam za wiatką . Takie połączenie to doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni w ogrodzie, które oferuje zarówno wygodne miejsce do wypoczynku, jak i praktyczną przestrzeń do przechowywania i organizacji potrzebnych rzeczy. Chciałam aby obie te konstrukcje pasowały do siebie materiałami a sam ‚ składzik’ nie rzucał się tak bardzo w oczy.  Zależało mi na tym aby, całe to założenie wypoczynkowo – gospodarcze  stało się harmonijną częścią krajobrazu.

Green Design - Nietuzinkowa wiata ogrodowa 01

Łączenie się z Przyrodą

Wiatka ogrodowa nie tylko wkomponowuje się w otoczenie, ale także integruje się z naturą. Zaokrąglone kształty harmonijnie współgrają z otaczającymi roślinami, tworząc spójność z przyrodą i przestrzenią zewnętrzną.

Green Design - Nietuzinkowa wiata ogrodowa 04

Dzięki uprzejmości Pani Inwestor otrzymałam zdjęcie jak wygląda całość po realizacji mojego projektu :)

Green Design - Nietuzinkowa wiata ogrodowa 06

Marzy Ci się przestrzenna, nietuzinkowa wiatka? Chciałbyś stworzyć dedykowane dla siebie miejsce wypoczynkowe oparte na Twoich potrzebach?

Chętnie pomogę Ci spełnić ogrodowe marzenia

Zapraszam do kontaktu:

mailowo: karolina@green-design.com.pl

lub telefonicznie: 603 444 128

A jeżeli jesteście na etapie szukania inspiracji to zapraszam Was do obejrzenia naszego sklepu z gotowymi projektami altan ogrodowych :)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments