Altana z Piwoniami – Modernizacja gotowego projektu

Zdecydowanie pokochaliście mój projekt Altany z Piwoniami. Ostatni czas zaowocował wieloma modernizacjami tego projektu i w tym wpisie chcę pokazać Wam jedną z nich.

Pierwsze co możecie zauważyć to brak miejsca wypoczynkowego z belkami tuż przy altance. Inwestorom zależało przede wszystkim na rozbudowanej kuchni. Ze względu, że jest to obiekt całoroczny z ogrzewaniem podłogowym to znalazły się w środku sprzęty AGD takie jak chociażby lodówka. Altanka dogrzewana jest poprzez grzejnik Maze oraz ogrzewanie podłogowe.

Środek ozdabiają donice z piwoniami tak jak w projekcie bazowym oraz delikatne lampiony, które nadają klimatu całemu założeniu. Modernizacja zakładała całkowite usuniecie kominka i zwiększenie przestrzeni roboczej w kuchni. W narożu zaproponowałam wiszące industrialne półeczki według mojego indywidualnego projektu. Na ścianie znajdują się ozdoby firmy Pap Deco model- Monster. Ja osobiście zakochałam się w tych ozdobach :) Tuż obok znajduje się telewizor, ponieważ Inwestorom zależało aby w altance można było oglądać wraz z rodziną i przyjaciółmi filmy i wydarzenia sportowe.

W altance zaprojektowałam miejsce na klimatyzator stojący oraz mobilne meble Roolf Living. Segmenty tych mebli można dowolnie wybierać pod względem kolorystycznym i wielkościowym. Jeżeli będziecie dokonywać zamówienia na stronie sklepu Roolf Living to pamiętajcie o naszym kodzie rabatowym ( green-design ) , który upoważnia Was do 5% zniżki na całe zamówienie. I jak podoba się Wam moja modernizacja dobrze znanego Wam projektu Altany z Piwoniami? :)

Jeżeli i Wy chcielibyście zaprojektować ze mną swoją wymarzoną altankę to zapraszam do kontaktu:

mailowo: karolina@green-design.com.pl

lub telefonicznie: 603 444 128

A jeżeli jesteście na etapie szukania inspiracji to zapraszam Was do obejrzenia naszego sklepu z gotowymi projektami altan ogrodowych :)

3 stycznia 2023|3DS Max, Projekty, Projekty altan|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments