Altana z siłownią w ogrodzie – Projekt Indywidualny Green Design

Witajcie Kochani w Nowym 2022 roku! Dzisiaj chcę przywitać Was moim nowym,  projektem indywidualnym, który według mnie jest niesamowitą przestrzenią do wypoczynku. Znajdziecie tutaj altankę z siłownią, miejsce z jacuzzi oraz niewielka saunę. I tak, to wszystko może znaleźć się w ogrodzie czego przykładem jest poniższy projekt :)

Altana z częścią SPA

Niezaprzeczalnie moim ulubionym miejscem w tym projekcie jest przestrzeń SPA. Mamy tutaj miejsce na jacuzzi oraz niewielka saunę infrared.

Stworzyłam też obszar na leżaki do relaksu. Po ich przesunięciu na bok możemy również korzystać z prysznica aby ochłodzić się po saunie.

W drugiej części Altanki jest miejsce na stół wraz z niewielką przestrzenią roboczą. Wieczorne biesiadowanie ociepla kominek, który zaprojektowałam jako zamknięte palenisko.

Przedłużeniem części jadalnianej jest obszar chilloutowy z ozdobnymi belkami. Wygospodarowałam tutaj miejsce na grilla wraz z małym stolikiem.

Tuz obok znajduje się również część z ogniskiem, którą można wykorzystać do wieczornego przesiadywania w ogrodzie.

Do odpoczynku  proponuję również 2 wiszące fotele typu ‚cocoon’ oraz hamak, który będzie idealnym miejscem na letnie leniuchowanie z książką.

Przestrzeń z hamakiem udekorowałam roślinnością, która dodaje lekkości i świeżości całemu założeniu.

Siłownia w ogrodzie

Inwestorom zależało również na budynku z siłownią. Moja propozycja zakłada usytuowanie go tuż obok altanki, tak aby całość założenia stanowiło swoisty kompleks do relaksu i wypoczynku.

W siłowni znalazło się miejsce na rowerek, ławeczkę ze sztangami oraz bramę do ćwiczeń. Zależało mi aby w siłowni były duże przeszklenia, dzięki temu znacznie powiększamy jej przestrzeń.

Siłownia w ogrodzie ma dwie łazienki. WC jest ogólnodostępne od strony ogrodu, druga natomiast zlokalizowana jest przy sali ćwiczeń. To właśnie w niej zaprojektowałam prysznic, dzięki któremu możemy odświeżyć się po ćwiczeniach.

Dajcie znać w komentarzach jak podoba się Wam mój zamysł na zagospodarowanie powyższej przestrzeni :)

Pamiętajcie, że i Wy możecie  zaprojektować ze mną swoją wymarzoną Altankę lub Domek SPA. W tym celu zapraszam do kontaktu:

mailowo: karolina@green-design.com.pl

lub telefonicznie: 603 444 128

A jeżeli jesteście na etapie szukania inspiracji to zapraszam Was do obejrzenia naszego sklepu z gotowymi projektami altan ogrodowych :)

20 stycznia 2022|3DS Max, Mała architektura, Projektowanie, Projekty, Projekty altan|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments