Cykl: „Święta w kolorze” – Fioletowe Boże Narodzenie

I dzisiaj kolejny kolor z naszego cyklu :) A może już wybraliście swój ulubioną barwę spośród tych, które do tej pory Wam pokazaliśmy? :) Jak do tąd mogliście zobaczyć turkus oraz granat a tym razem prezentujemy Wam: Fioletowe Boże Narodzenie. W związku z tym, że obie z Martą uwielbiamy fiolet, to i nasze ozdoby świąteczne są utrzymane w tym klimacie. Dzisiaj robiłyśmy ciekawe, fioletowe bombki, które już niedługo Wam pokażemy :) Będziecie mogli zobaczyć cały proces ich tworzenia i oczywiście później spróbować zrobić je samemu :) Ale zanim to nastąpi, obejrzyjcie następną porcję inspiracji.

Fioletowe dekoracje_01

Fioletowe dekoracje_02

Fioletowe dekoracje_04

Fioletowe dekoracje_03

Fioletowe dekoracje_26

Pamiętajcie, aby w swoich ozdobach świątecznych używać jak najwięcej naturalnych materiałów, bo to właśnie one są fundamentem każdej bożonarodzeniowej kompozycji. Oczywiście obowiązkowo choinka musi być naturalnym świerkiem, a nie sztucznym plastikowym wytworem.  A w waszych dekoracjach mogą znaleźć się np. szyszki pomalowane na różne kolory :)

Fioletowe dekoracje_06

Fioletowe dekoracje_27

Fioletowe dekoracje_19

Fioletowe dekoracje_16

Fioletowe dekoracje_23

Fioletowe dekoracje_22

Fioletowe dekoracje_13

Poniżej możecie zobaczyć nasze inspiracje na ozdobienie świątecznego stołu. Mnie za każdym razem oczarowują detale w każdej możliwej postaci oraz to jak wiele osób przykuwa uwagę do najmniejszych, najdrobniejszych szczegółów. Większość może pomyśleć, że przecież i tak najważniejsze są potrawy. Jednak i one potrzebują wyjątkowej oprawy. Przy pięknie nakrytym stole wszystko smakuje o niebo lepiej :)

Fioletowe dekoracje_24

Fioletowe dekoracje_14

Fioletowe dekoracje_20

Fioletowe dekoracje_18

Fioletowe dekoracje_17

Fioletowe dekoracje_11

Fioletowe dekoracje_10

Fioletowe dekoracje_09

Fioletowe dekoracje_08

No i oczywiście słodkości i prezenty :D Za każdym razem będę podkreślała jak istotne jest, aby upominki były  pięknie zapakowane :) Wtedy osobie obdarowywanej pokazujemy, że nasz trud to więcej niż tylko pójście do sklepu ;).

A wiecie, że niejaki dr Daniel Howard, psycholog z Southern Methodist University w Dallas wykonał kilka eksperymentów w celu sprawdzenia czy to, w co zapakujemy podarek w jakikolwiek sposób wpłynie na jego postrzeganie? I oczywiście jego wyniki nie są dla mnie zaskoczeniem ;)

Polecam cały artykuł: http://www.emocje.net.pl/czy-opakowanie-prezentow-ma-znaczenie/

Fioletowe dekoracje_15

Fioletowe dekoracje_12

Fioletowe dekoracje_05

Fioletowe dekoracje_07

Fioletowe dekoracje_25

Źródło: www.pinterest.com

Zapisz

Zapisz

2 grudnia 2014|DIY ;), Lifestyle|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments