Jak wyeksponować świeczki i wkomponować je w jesienne dekoracje?

Niekiedy mogą występować oddzielnie, niekiedy w parach, a czasem w całych stadach. Mowa oczywiście o… świeczkach! Przy jesiennych wpisach nie może ich zabraknąć :D Na naszym blogu pojawia się coraz więcej wpisów o tematyce jesiennej, m.in. dekoracje stołów na jesienne przyjęcia, wpis o białej dyni, a także dekoracje werand i schodów. W tym dzisiejszym chciałabym Wam pokazać, jak stworzyć piękne dekoracje ze świeczek oraz jak je wkomponować w dekoracje. Mam cichą nadzieję, że zainspiruje Was do stworzenia czegoś wspaniałego!

Salon

Spędzamy w nim dużo czasu, zazwyczaj przyjmujemy tam gości, więc to zazwyczaj tam, dekoracje są najbardziej okazałe. Ustawiamy kwiaty, świeczki i masę innych dekoracji, aby stworzyć przytulną przestrzeń. Nie wiem jak u Was, ale u mnie to właśnie w salonie widać zawsze zmieniające się pory roku oraz nadchodzące święta :) Można też czerpać  tego frajdę – wyszukiwanie inspiracji, tworzenie dekoracji, a na końcu podziwianie swojego działa!

Jak już jesteśmy przy salonie, nie zapominajmy o kominku :)

 

Kuchnia

Boimy się dekoracji w kuchni, prawda? Czy może bardziej nie wiemy, jak je wykonać i gdzie ustawić? Przyznaję, kuchnia jest ciężkim miejscem, aby ustawić dekorację, która nie będzie nam przeszkadzać w codziennych obowiązkach. Nie jest to jednak niewykonalne :) Wykorzystajmy różnego rodzaju tace oraz… parapet. To jest zawsze idealne miejsce, aby umieścić na nim różnego rodzaju dekoracje. Wykorzystajcie do tego także świeczniki, drewniane podstawki, zboże i do dzieła!

Jadalnia

Mam wrażenie, że jadalnia jest takim miejscem, gdzie na stole można wyczarować prawdziwe cuda dekoracyjne :D Pięknie na nim wyglądają świeczki duże, jak i małe. Te samotne, jak i te w towarzystwie innych. A zdecydowanie najpiękniej wyglądają świeczki wzbogacone dodatkami. Na stole współgrają z dyniami, zielonymi gałązkami, drewnem oraz jesiennymi kwiatami. Nawet najmniejsze dekoracje sprawią, że Wasz stół nawet przy niedzielnym obiedzie będzie prezentował się niezwykle :)

Nie bójcie się tworzyć coś sami nawet, jeśli nie będzie to idealne! Ważne, że będzie Wasze.

I na koniec jeszcze pytanie – lubicie świeczki w swoich wnętrzach i otaczacie się nimi na co dzień? :)

5 października 2021|Bez kategorii, DIY ;), Inspiracje, Lifestyle, Przemyślenia|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments