Altana z krokusami – przytulne miejsce w ogrodzie

Altana z krokusami powstała w oparciu o dobrze Wam znany projekt naszej Altany z Pawilonem. Jest to modernizacja, która zakłada wyeliminowanie bocznej części chilloutowej, znajdującej się w altanie z pawilonem. W tym projekcie zostawiliśmy jedynie główną część zadaszoną, która dodatkowo została przeszklona. Dzięki temu nie straszny jest ani wiatr ani deszcz i można korzystać z altanki przy każdej pogodzie :)

Altana z krokusami

Bryła główna

Tak jak wspomniałam wyżej, w altance zostały umieszczone przeszklone, rozsuwane drzwi. Oprócz tego, że nie zasłaniają widoków z altanki, to przede wszystkim chronią od uciążliwych warunków atmosferycznych.

Altana z krokusami

Powierzchnia altanki mieści się w przepisowych 35m2, czyli jest to altanka na zgłoszenie.

Drewutnia

Obok altanki została umieszczona niewielka drewutnia, która pozwala składować drewno kominkowe. Jest ono umieszczone na półkach, które dzięki swojej kompozycji może stanowić również dekorację ogrodu. Na bocznej ściance od drewutni umieściliśmy delikatny, metalowy trejaż po którym w sezonie letnim może piąć się Wasze ulubione pnącze.

Wnętrze altany

Altana z krokusami

Wnętrze jest bardzo podobne do Altany z pawilonem, którą cieszy się ogromnym powodzeniem. Znajduje się tutaj kominek z funkcją grilla, pod którym umieściliśmy mały składzik na drewno. Kamienny blat roboczy pozwoli Wam komfortowo przygotować posiłki na grilla. Znajduje się tutaj również mała szafka, w której można składować najpotrzebniejsze, kuchenne rzeczy.

Altana z krokusami

Tak jak w poprzednim projekcie jest tutaj również ławka, która spełnia funkcje schowka. Drewniane siedzisko można swobodnie podnosić i opuszczać. Dzięki temu mamy dodatkowe miejsce do przechowywania.

Altana z krokusami

Centralnym punktem jest oczywiście duży stół z krzesłami. W naszym projekcie możecie sami wybrać, która wersja kolorystyczna Wam najbardziej odpowiada. Wolicie dodatki w jasnych czy ciemnych kolorach? Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach! :)

Altana z krokusami

Altana z krokusami

Podoba się Wam nasza Altana z krokusami?

Jeżeli tak, to zapraszam Was do kontaktu ze mną

mailowo: karolina@green-design.com.pl

lub telefonicznie 603 444 128

Razem możemy umieścić ją w Waszym ogrodzie oraz dowolnie zmodyfikować dostosowując do Waszych potrzeb :)