Koronkowe bombki – Licytacja dla Hospicjum w Pucku

Od paru miesięcy jestem wolontariuszką Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio założonego przez śp. Ks. Jana Kaczkowskiego i muszę Wam powiedzieć, że jestem oczarowana tym miejscem.

Pomimo, ze hospicjum wszystkim kojarzy się przede wszystkim ze śmiercią, to z ręką na sercu stwierdzam, że w tym miejscu jest o wiele więcej życia niż w codzienności niejednego, zdrowego człowieka. Myślę, ze napisze Wam jeszcze oddzielny artykuł z moimi wrażeniami odnośnie pracy wolontariusza, dzisiaj jednak chciałabym skupić się na trochę innym temacie. Zaskoczę Was, bo chciałam pokazać Wam… koronkowe bombki :)

Tak dokładnie tak, temat hospicjum oraz tych koronkowych dekoracji łączy się ze sobą. Jak? Juz tłumaczę :) Otóż wraz z innymi Paniami Wolontariuszkami już od paru tygodni spotykamy się w poniedziałki i wykonujemy własnoręcznie takie dekoracje.

Są one sprzedawane bezpośrednio w hospicjum (jeżeli ktoś mieszka niedaleko Pucka to zapraszam do recepcji na zakupy bombek :) ) lub też na jarmarkach bożonarodzeniowych.  Wiadomo jednak, ze Ci, którzy mieszkają dalej mogą czuć się pokrzywdzeni. Dlatego też wpadłam na pomysł aby kilka swoich bombek wystawić na aukcje, co Wy na to? :) Dochód ze sprzedaży tych bombek w całości trafi oczywiście do Puckiego Hospicjum a Wy będziecie mogli powiesić na choinkę bombkę wykonaną przeze mnie ;)

Wszystkie bombki maja średnice 10cm (także gwiazdka) i wiszą na srebrnej gumeczce. Ozdobione są gipiurą oraz srebrnymi cyrkonami.

Poniżej możecie zobaczyć 5 sztuk, które wystawiłam na aukcje:

1. Niezapominajka

Link do aukcji z tą bombką:

https://allegro.pl/oferta/koronkowa-bombka-niezapominajka-8764788199

2.  Róża

Link do aukcji z tą bombką:

https://allegro.pl/oferta/koronkowa-bombka-roza-8764785288

3. Gwiazdka

Link do aukcji z tą bombką:

https://allegro.pl/oferta/koronkowa-bombka-gwiazdka-8764781227

4. Stokrotka

Link do aukcji z tą bombką:

https://allegro.pl/oferta/koronkowa-bombka-stokrotka-8764780703

5. Iskierka

Link do aukcji z tą bombką:

https://allegro.pl/oferta/koronkowa-bombka-iskierka-8764735790

Koronkowe bombki po zakończonej aukcji, zapakuję i prześlę Szczęśliwcom wraz z dodatkową, mała niespodzianką ode mnie :) Do tej pory będą wisiały sobie spokojnie na mojej choince ;)

A już tak przedświąteczne pragnę życzyć nam wszystkim, aby czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa był dla każdego ważną lekcją empatii, życzliwości i daru serca. Warto po prostu jednoczyć się widząc słuszny cel :)

10 grudnia 2019|Lifestyle, Przemyślenia|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments