Matka Polka Hybrydowa-czyli spędzanie czasu z kreatywną Mamą ;)

W związku z tym, że dzisiaj są urodziny Martyny (jeszcze raz wszystkiego najlepszego! ;) ) tak wzięło mnie na wspominki związane z prezentem Martyny ;) Otóż razem z Matką Polką Hybrydową postanowiłyśmy podarować Martynie kreatywną stylizację paznokci. Myślicie teraz zapewne: malowanie paznokci? Co może być w tym kreatywnego? I tutaj chce Wam powiedzieć, że może być w tym wiele kreatywnej zabawy! Z zastrzeżeniem oczywiście, że robi to osoba, która przykłada do tego 200% swoich możliwości oraz wkłada w to całe swoje serducho! <3 I taka jest właśnie Ula, która zawodowo jest Matką Polką Hybrydową :) Ja osobiście uwielbiam spędzać z Nią czas i patrzeć jak tworzy swoje cuda :) Widzę wtedy w Jej oczach tyle zaangażowania i miłości w tym co robi, że aż mi miło, że Ją znam ;) Jakoś tak zawsze uwielbiałam spędzać czas z ludźmi, którzy kochają to co robią. Dostaję wtedy takiego powera do tego abym i ja dalej robiła to co kocham, do tego stopnia, że brak mi słów aby to opisać. To takie małe perpetuum mobile :) I życzę wszystkim aby na swojej drodze spotykali tylko i wyłącznie takie pozytywne osoby :)

A teraz trochę historii. Do Uli po raz pierwszy trafiłam chyba w październiku ubiegłego roku dzięki jej facebookowi. I od tamtej pory w miarę możliwości czasowych staram się systematycznie umawiać na nasze kreatywne szaleństwa.  Czasami ja daję pomysł, a Ula przekłada to w rzeczywistość, a czasami oddaję się bez reszty wizji Uli.  W obu przypadkach wiem, że efekt końcowy będzie <3 ! :) Żeby potwierdzić moje słowa, poniżej przedstawiam Wam parę zdjęć tego co razem udało się nam stworzyć:)

13131390_2037386509818964_6630889065186633027_o

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _16

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _13

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _12

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _06

A ta praca jest dla mnie szczególna :) Ten efekt ‚blur’ Ula osiągnęła dzięki moim akwarelom i wyobraźcie sobie, że to jest chyba druga stylizacji Uli z akwarelami. Na żywo wyglądało co cudnie <3 Co ciekawe tą pracę Ula wystawiła w konkursie i konkurs wygrała :D

kwiecien 2016

A nagrodą było szkolenie z tworzenia bajkowych postaci ;) I cóż… zobaczcie tylko jak Ula się wyszkoliła :D

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _15

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _14

A na koniec moja ulubiona stylizacja, którą na pewno jeszcze powtórzę. Wyobraźcie sobie, że pokazałam Uli mój obrazek, który namalowałam akwarelami i zapytałam czy da się to przerzucić na paznokcie? A Ula na to: No pewnie, że się da! :D I cóż…  jest to kolejny przykład na to, że nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _02

Matka Polka Hybrydowa Green Design Architektura Krajobrazu _03

4 września 2016|Przemyślenia|3 komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Po niemiecku
Po niemiecku
7 lat temu

Przepiękne wzory na paznokciach :D

green-design-blog.com.pl
green-design-blog.com.pl
3 lat temu
Odpowiedź na komentarz  Po niemiecku

to prawda, Ula jest niesamowita! :D