Naturalne świeczki z Dworzyska – wosk pszczeli połączony z lawendą

Ostatnio razem z Magdą odwiedziłyśmy Ulę i Grześka w Ich nowej pracowni w Białymstoku, która mieści się przy ulicy Warszawskiej 13.  Wizyta nie była w sumie bezinteresowna, bo poszukiwałam prezentu :) A świeczki z Dworzyska idealnie spełniają tę rolę! Ja sama jestem nimi po prostu oczarowana. Nie dość, że jest to produkt 100% naturalny, pięknie wyglądający, to jeszcze mały tealight spala się przez  ponad 3 godziny!

I na dodatek jeszcze Ula podzieliła się ze mną małymi ciekawostkami odnośnie tych świeczek.

Cechy i właściwości świec z wosku pszczelego:

-Spalanie wosku pszczelego jonizuje ujemnie powietrze,  a jony ujemne oczyszczają powietrze z kurzu, pleśni, wirusów, bakterii oraz innych zanieczyszczeń. Dodatkowo ujemna jonizacja neutralizuje negatywne promieniowanie urządzeń elektrycznych.

-Aromat wosku pszczelego działa relaksująco, poprawia samopoczucie, zwiększa zdolność koncentracji

-Palenie świec z wosku pszczelego jest polecane 15-20 minut przed snem, ułatwia to oddychanie w nocy przy infekcjach górnych dróg oddechowych, alergiach i astmie

-Spalanie wosku pszczelego neutralizuje dym papierosowy

– Świece z wosku palą się dłużej niż świece parafinowe

-Świece woskowe nie dymią się i nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia

Czyli jak sami widzicie same pozytywne rzeczy :)

A ja jeszcze jako ciekawostkę powiem Wam, że będąc w Pracowni na Warszawskiej zobaczycie nie tylko świecie, ale również mydełka, peelingi, musy, syropy, olejki, różdżki i woreczki zapachowe… i to wszystko oczywiście lawendowe :)

Co ciekawe, za każdym razem kiedy trafiam do Lawendowej Pracowni na Warszawskiej 13 w Białymstoku, to spotykają mnie same pyszności do degustacji :D Tym razem było to bezglutenowe ciasto czekoladowo-migdałowe z truskawkami, które upiekł Grzesiek :) Było przepyszne! Magda też to potwierdza :)

A sama pracownia oczywiście przepięknie pachnie lawendą :)

świeczki z Dworzyska

Jeżeli chcielibyście sami poczuć ten delikatny aromat naturalnych świec z Dworzyska lub też innych lawendowych produktów, to zachęcam Was do bezpośredniego kontaktu z Ulą i Grześkiem – właścicielami Lawendowego Pola w Dworzysku :)

Możecie też skompletować własne pudełko upominkowe, które będzie idealnym prezentem na każdą okazję :)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

16 marca 2017|Lifestyle, Przemyślenia|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments