Nowoczesna Altana przy basenie – Projekt Indywidualny Green Design

Praca nad tym projektem sprawiła mi ogrom przyjemności :) Nowoczesna altana z basenem to idealny temat na zimową porę, kiedy człowiek myślami wybiega już do lata. Lekka, otwarta konstrukcja pozwala garściami czerpać piękno otaczającej przyrody.

Letnia kuchnia w ogrodzie

Już niejednokrotnie podkreślałam Wam, że kuchnia w ogrodzie jest super rozwiązaniem. Często ograniczamy się jedynie do grilla mobilnego, co w dużej mierze spowodowane jest funduszami. Warto jednak zastanowić się nad piecem do pizzy/chleba.  Z doświadczenia wiem, ze nic tak nie raduje jak własnoręcznie upieczona pizza! Są gotowe moduły pieców, które możecie ulokować w swojej zielonej przestrzeni.

W tym projekcie przestrzeń kuchenną płynnie połączyłam z jadalnią i miejscem wypoczynkowym, które może posłużyć jako ogniskowy zakątek. Wystarczy ustawić gotową misę, która będzie mobilnym paleniskiem.

Basen znajduje się pomiędzy tarasem przy domu a przestrzenią wiaty. Wykonałam tutaj przesuwne zadaszenie, które będzie chroniło basen miedzy innymi przed opadającymi liśćmi.

Miejsca chilloutowe

Obok basenu zaproponowałam ustawienie leżaków jednoosobowych a po drugiej stronie wygospodarowałam miejsce na łóżko słoneczne.

Różnicę w poziomach tarasu zamaskowałam ozdobnymi gabionami przy których wkomponowałam nasadzenia z lawendy wąskolistnej odmiany ‚Hidcote’.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym projekcie, jestem bardzo ciekawa Waszej opinii :)

A może chcielibyście zaprojektować ze mną swoją wymarzoną letnią kuchnię?

Zapraszam do kontaktu:

mailowo: karolina@green-design.com.pl

lub telefonicznie: 603 444 128

A jeżeli jesteście na etapie szukania inspiracji to zapraszam Was do obejrzenia naszego sklepu z gotowymi projektami altan ogrodowych :)

30 marca 2022|3DS Max, Projektowanie, Projekty, Projekty altan|2 komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zofia
Zofia
1 rok temu

Przejrzeliśmy wiele projektów w poszukiwaniu wymarzonego patio/altany i to jest zdecydowanie najpiękniejszy projekt. Chapeau bas!