Propozycje prezentów typu ‚handmade’ na dzień Babci

Dla wielu dzieciaków wizyty u babci to bardzo oczekiwane dni. I tak powinno właśnie być. Babcie to wyjątkowe osoby dla swoich wnuków. Kochają, rozpieszczają, pozwalają na więcej niż rodzice…;) Zazwyczaj mają więcej czasu i cierpliwości niż wtedy, kiedy ich dzieci były małe, dlatego też dla wnuków są takie wyrozumiałe.

Warto więc celebrować taki dzień jak Dzień Babci. Laurka od wnuka zawsze jest mile widziana każdego dnia, ale Dzień Babci to wyjątkowe święto i należy mu się odpowiednia oprawa :)

Co więc takiego przygotować dla naszych Babć? Poniżej parę propozycji.

Bardzo ciekawym podarunkiem jest obrazek z odciskiem dłoni. Wystarczy ramka do zdjęć, gruby papier typu brystol lub drewniana deseczka i oczywiście farba którą można malować skórę. Jak widzicie poniżej możliwości jest naprawdę sporo. Możecie tworzyć różnorodne obrazki, które na pewno będą pamiątkami na długie lata.


Będąc już przy ramkach, to co powiecie na taki prezent?

Babcie zazwyczaj lubią żywe kwiaty, więc można przygotować dla nich kwiat, ale w doniczce ozdobionej dziecięcymi rysunkami. Dzieciaki chętnie przyozdobią donicę swoimi własnymi malowidłami i napisami, a taka osłonka na pewno będzie unikatowa. I dodatkowo możecie połączyć pierwszy pomysł z doniczkowymi dekoracjami ;)
Do stworzenia doniczek możecie wykorzystać również stare puszki.

Z takich samych puszek można jeszcze przygotować lampiony. Umyte puszki należy tylko podziurawić gwoździem. Wzór może być dowolny – gwiazdki, serca, napisy – na co tylko mamy ochotę. Tylko tutaj już przyda się pomoc dorosłych ;)

Warto przeznaczyć troszkę czasu i przygotować coś własnoręcznie dla Babć. Takie prezenty są naprawdę wyjątkowe, a Babcie będą bardzo szczęśliwe po ich otrzymaniu :) Pamiętajcie jednak, że żaden prezent nie zastąpi spędzonych razem chwil. Czas to jest najcenniejszy dar jaki możemy dać drugiej Osobie ;)

17 stycznia 2019|Lifestyle, Praktyczne porady, Przemyślenia|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments