Siłownia z Lawendą – przestrzeń fitness w Twoim ogrodzie!

Witajcie Kochani w Nowym 2021 Roku! Chyba każdy z nas już nie mógł doczekać się tej zmiany daty. Rok 2020 każdemu na pewno ‚dał w kość’. Niektórzy przetrwali to lepiej inni gorzej, jednak nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć, że ten będzie o wiele lepszy od poprzedniego. Tego z całego serca życzę zarówno Wam jak i sobie :)

Wiosenny i jesienny lockdown pokazał nam, że niestety nie możemy sobie nic zaplanować… ani wyjazdów ani nawet wyjścia do teatru czy kina. Strefa ‚zamknięcia’ gospodarki jak i naszych planów dotyczyła również gastronomii i branży fitness. Mogę sobie tylko wyobrazić jak osoby prowadzące działalności w tych sektorach mogą cierpieć. Dlatego też moje duże ukłony wszystkim Przedsiębiorcom, którzy mimo niesprzyjających wiatrów dali radę i nadal się nie poddają!

Sama staram się obserwować rynek i dostosowywać się do panującej sytuacji. Stąd też pomysł na stworzenie siłowni w ogrodzie, którą możecie oglądać w tym wpisie :)

Siłownia z Lawendą

Altanka, którą możecie zobaczyć poniżej nie jest typowym obiektem małej architektury. Nie znajdziecie tutaj kominka czy grilla. Mogę Wam jednak zagwarantować, że na pewno każdy posiadacz takiej przestrzeni ucieszy się już na samą myśl, że ma w ogrodzie siłownię otwartą 24h/dobę i nikt oprócz nas samych nie może jej zamknąć ;)

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 09

W głównej części siłowni znajdziemy miejsce na ławeczkę do podnoszenia ciężarów, przestrzeń na bieżnię oraz orbitrek. Podczas wykonywania ćwiczeń możemy umilić sobie czas oglądając np. jakiś film czy serial. I tak, to wszystko możecie mieć w swoim własnym ogrodzie :)

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 07

Wygospodarowałam także obszar z lustrem na ścianie przy którym możemy wykonywać ćwiczenia fitness przy użycia steppera.

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 08

W związku z tym, że lubię Was zaskakiwać, to oczywiście sama siłownia to nie wszystko ;) Po lewej stronie znajdziecie industrialne drzwi, które odgraniczają główne pomieszczenie siłowni od części kuchennej. Dodatkowo, przy projektowaniu chciałam osiągnąć efekt dekoracyjności zarówno przy zamknięciu jak i otwarciu szklanych drzwi.

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 06

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 05

Kuchnia

Sama przestrzeń kuchenna jak widzicie nie jest zbyt duża.  Starałam się jednak jak najmocniej ją zagospodarować. Tuż za drzwiami znalazły się 3 hokery oraz blat barowy.

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 02

Za częścią ze stołkami barowymi, udało mi się wkomponować niewielką przestrzeń ze zlewem i miejscem na zrobienie kawy lub napoju białkowego. Pod blatem zaś, znajdują się szafki oraz miejsce na małą lodówkę w zabudowie. Wiadomo, że po treningu chłodny napój smakuje o wiele lepiej :)

Siłownia w ogrodzie Green Design Blog 01

Łazienka

Ta przestrzeń, tak samo jak kuchnia do wielkich nie należy. Starałam się jednak aby było tutaj miejsce na niewielki prysznic oraz część z WC i zlewem. Kolorystykę utrzymałam w kontrastach, tworząc delikatnie elegancką przestrzeń.

Jeżeli chodzi o budowę tej siłowni, to kwalifikuje się ona w metrażu do 35 m2.

Po zakupie projektu Inwestor otrzymuje dokumentację, która składa się z części opisowej oraz załączników graficznych i zawiera:

  • opis techniczny do projektu architektoniczno- budowlanego (przeznaczenie budynku i jego charakterystyka, podstawowe dane techniczne)
  • rozwiązania konstrukcyjne ( fundamenty, ściany, słupy itp.)
  • rozwiązania materiałowe (izolacje, zabezpieczenia, materiały wykończeniowe)
  • wyposażenie i przyłącza (sprzęty, meble, mała architektura, oświetlenie)
  • wizualizacje

Jest to kompletna dokumentacja budowlano-wykonawcza, która jest uzupełniona o projekt wnętrz. Czyli innymi słowy to co widzicie na wizualizacjach jest opisane w projekcie :)

Jeżeli jesteście zainteresowani nim to piszcie do mnie na:

karolina@green-design.com.pl

lub też dzwońcie: 603 444 128

W przypadku pytań, również kontaktujcie się ze mną a postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości :)

7 stycznia 2021|3DS Max, Projekty, Projekty altan, Projekty altan na sprzedaż|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments