Altana z jeżówkami – modernizacja gotowego projektu

Wielokrotnie wspominałam Wam, że każdy projekt, który znajduje się w sklepie z gotowymi projektami altan ogrodowych możecie dowolnie zmodyfikować wedle Waszych potrzeb. Dzisiaj przedstawię Wam modyfikację Altany z Jeżówkami, którą zamówił u mnie Pan Marcin.

Inwestor miał w sumie 3 prośby: dodanie do altany sauny, jacuzzi oraz powiększenie tarasu. To ostatnie Pan Marcin miał tak przygotowane, że nawet dostałam rzut z wymiarami, który sam wykonał (jak się później okazało w Paincie )- za co Panie Marcinie naprawdę moje ogromne brawa! Ja byłam świecie przekonana, że to Photoshop :D

Jak widzicie więc miałam podane dokładne wymiary tarasu, których musiałam się trzymać. Teraz moim zadaniem było ustawienie jacuzzi oraz sauny, którą Pan Marcin miał już wybraną (chodzi o jej wymiary). W pierwszej wersji usytuowanie jacuzzi zaproponowałam przy donicy z zagłębieniu, tuż obok sauny. Chodziło mi o to aby dwa te elementy były obok siebie.

 

Sauna w nowoczesnej altanie

Ścianę przy saunie musiałam cofnąć o 20cm w stronę pomieszczenia gospodarczego, tak aby ten element idealnie wpasował się w ten obszar. Saunę, tak jak już wspominałam Pan Marcin miał wybraną i wymiarami musiałam dopasować się do projektu.

 

Jacuzzi w altanie

Po rozmowach z Inwestorem finalnie przesunęliśmy jednak jacuzzi na przód altany, cofając jednocześnie miejsce ze stolikiem i krzesłami. Dodałam jeszcze od siebie 2 leżaki, tuż przy wannie spa. Pan Marcin chciał również aby jacuzzi znajdowało się na tarasie. Osadziłam je zatem 30cm pod poziomem tarasu, ze względu na to aby wchodząc do wanny z hydromasażem nikt nie zahaczał głową o belki ;)

 

Przestrzeń grillowa

Grill oraz niewielki blacik pozostał bez zmian, w tym samym miejscu, czyli na świeżym powietrzu za altanką.

Pomiędzy stołem a donicą dodałam jeszcze niewielkie przejście na prośbę Pana Marcina. W wersji podstawowej projektu rabata z jeżówkami dochodzi do samej donicy.

Jak widzicie całość prezentuje się bardzo fajnie, i co najważniejsze zarówno i ja i Inwestor jesteśmy zadowoleni z efektów modernizacji Projektu Altany z Jeżówkami :)

Jeżeli macie  pomysł na modernizację któregoś z projektów dostępnych w sklepie Green Design , to zapraszam :)

Ceny modernizacji zaczynają się od 500 zł brutto + podstawowa cena danego projektu ze sklepu (wersja papierowa). Przy modernizacjach otrzymujecie ode mnie wersję cyfrową oraz wersję papierową wydrukowaną i wysłaną do Was w dwóch egzemplarzach.

Finalną wycenę możecie poznać pisząc do mnie maila z zapytaniem: karolina@green-design.com.pl

W mailu napiszcie mi pokrótce co chcielibyście zmienić, jakie elementy dodać lub odjąć. Wykonam Wam wtedy indywidualną wycenę w oparciu o Wasze wytyczne.

W momencie kiedy zdecyduje się na współpracę ze mną przy tworzeniu modernizacji macie możliwość naniesienia dwóch korekt do wizualizacji. Po naszych ustaleniach wysyłam Wam min.4 wizualizacje z naniesionymi zmianami. Po akceptacji wizualizacji przystępujemy do prac nad projektem technicznym. Cały proces modernizacji trawa od 3 do 6 tygodni w zależności od ilości zmian.

W razie pytań piszcie a ja postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments