Altana z jeżówkami – pomieszczenie gospodarcze i przestrzeń wypoczynkowa w jednym

W dzisiejszym wpisie chcę pokazać Wam, że bez problemu można połączyć część wypoczynkową wraz ze strefą użytkową nie tracąc przy tym ani miejsca ani wyglądu ;) Przedstawiam Wam nasz kolejny projekt – Altana z jeżówkami . Jest to miejsce, w którym te dwie przestrzenie harmonizują się i przenikają się nawzajem.

Green Design Altana z jeżówkami

Bryła altany

Głównym założeniem przy tworzeniu tego projektu było dopasowanie części rekreacyjnej do pomieszczenia gospodarczego. Finalnie bryła budynku została podzielona na 2 części. Po lewej stronie znajdują się drzwi garażowe do części gospodarczej, a po prawej został umieszczony podcień pod którym wygodnie można rozsiąść się w huśtawkach typu ‚cocoon’.

Green Design Altana z jeżówkami 05

Green Design altana z jeżówkami 04

Część wypoczynkowa

W nawiązaniu do naszego projektu Altany z pawilonem,  tutaj również pojawiają się ozdobne belki dołączone do podciągu altanki. Tuż pod nimi zaprojektowaliśmy drewniany taras, który płynnie przechodzi na ścianę oraz sufit altany. Tym zabiegiem chcieliśmy połączyć integralnie te dwie przestrzenie.

Green Design Altana z jeżówkami 03

Tuż przy tarasie znajduje się rabatka z jeżówkami purpurowymi oraz wyższa donica w której umieszczone zostały żywotniki zachodnie odmiany ‚Woodwardii’ przycinane w niewielki żywopłot. Dzięki takiemu osłonięciu strefa jadalniana zyskuje na intymności i odgranicza altankę od pozostałej części ogrodu. Pomiędzy belkami jest możliwość umieszczenia markiz, które w ciepłe dni mogą stanowić osłonę przeciwsłoneczną.

Część grillowa

W tym projekcie jako małą niespodziankę przygotowaliśmy Wam jeszcze miejsce do grillowania wraz z blatem roboczym pod którym znajdują się szafki ze stali nierdzewnej. Przestrzeń ta zlokalizowana jest tuż obok jednej ze ścian altanki. Sam grill umieściliśmy tutaj w ten sposób, aby nie było problemu z komunikacją pomiędzy biesiadnikami siedzącymi przy stoliku wraz z osobami grillującmi.

Podoba się Wam nasza Altana z jeżówkami?

Jeżeli tak, to zapraszam Was do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z gotowymi projektami altan:

Altana z jeżówkami

Cena tego projektu wynosi: 1600 zł brutto (wersja elektroniczna) lub 1900zł brutto (wersja elektroniczna i papierowa).

Od razu po zakupie tego projektu w obu wariantach poprzez ‚Przelewy24’, w panelu Klienta będziecie mieli projekt do pobrania :)

I dajcie nam znać w komentarzach czy podoba się Wam nasz projekt. A może coś byście w nim zmienili? Piszcie śmiało! ;)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments