Inspiracje na długi weekend – Majówka w plenerze

Już jutro zaczyna się wspomniany długi weekend, mamy nadzieje że będzie on długi dla Was wszystkich, wręcz Wam tego życzymy. Z tego też powodu, przygotowałam lekki i przyjemny wpis z odrobina inspiracji na relaks w plenerze. Mam nadzieję, że na zrobię Wam ochoty na odpoczynek „pod chmurką”.

Piknik

Tematem przewodnim dzisiejszego posta, nie da się ukryć jest piknik :) nie, nie tylko jedzenie, piknik…. Moim zdaniem to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną, bądź znajomymi. Nie dość, że w doborowym gronie, to jeszcze na świeżym powietrzu z dobrym jedzeniem i napojami pod ręka. Piknik możemy zorganizować gdzie tylko dusza zapragnie. W ogrodzie, parku, gdzieś w odległym plenerze, a na upartego nawet na balkonie, czemu by nie.

długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design

Jedzenie na pikniku

Oczywiście nie ma pikniku bez dobrego jedzenia, najlepiej popijanego pysznymi trunkami… pod spodem kilka inspiracji odnośnie tego co możemy zapakować do naszego piknikowego koszyka oraz jak ładnie to podać. Od razu widać, że nie obejdzie się bez posiadania w domu wszelkiego rodzaju słoiczków, butelek i pojemników, najlepiej uszczelnianych.

długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design

Zajęcia ruchowe

Poza zabawą z piknikiem zachęcam do wszelkiego rodzaju aktywności. Często nie mamy na to czasu ani głowy, chociaż gdzieś daleko w myślach świta wizja siebie na rowerze, w kajaku albo na kocu z książka. Napatrzcie się na piękne obrazki i w ten weekend dajcie sobie odpocząć, tak jak macie na to ochotę. Ja nie byłabym sobą gdybym nie zachęciła do czytania książek, wszędzie gdzie się da ;) Kto może niech jedzie nad wodę bo zapowiadają się mocno ciepłe dni, a kto zostaje w mieście… pozostaje rower i wylegiwanie na kocu w parku (polecam sprawdzone).

długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design

Na koniec dnia dla samotników chwila relaksu z dobrą herbatą, a dla bardziej towarzyskich grille i ogniska w gronie przyjaciół :)

długi weekend z Green Design długi weekend z Green Design

 

To jak…. macie już plany? mam nadzieję, że tak i że związane są z plenerowymi atrakcjami. W dzisiejszym, szybkim świecie warto czerpać z każdej wolnej chwili ile się da. I nie mam tu na myśli: sprzątania bo w końcu mogę umyć okna. Relaksujmy się :) Zostawiam Was z tym mini apelem.

źródła: pinterest.com , stylowi.pl

30 kwietnia 2019|DIY ;), Lifestyle, Przemyślenia|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments