Świąteczna promocja na projekty naszych altan!

Widząc za oknem zimową aurę, a w sklepach zakupowo-prezentowe szaleństwo to znak, że święta już są blisko. Jak mogliście przeczytać we wpisie Martyny o prezentach dla ogrodowego maniaka, możliwości na sprawienie radości ukochanej Osobie jest mnóstwo. A my mamy dla Was jeszcze jedną :)

Green Design świątecznie czyli projektowa promocja altan

W tym zimowym czasie kiedy każdy jest zajęty przygotowywaniem do Świąt Bożego Narodzenia, chcemy powiedzieć Wam, że nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie żeby pomyśleć o Waszych ogrodach. A już na pewno zawsze jest dobry czas żeby sprawić prezent nie tylko Komuś, ale również i sobie :) A zwłaszcza taki, który będzie cieszył przez długie lata, nie tylko w okresie zimowym ale przede wszystkim latem! I z tej okazji przygotowaliśmy dla Was projektową promocję altan :)

Grudniowa promocja altan 03

Z czego składają się nasze projekty?

We wpisie Martyny ‚Dlaczego warto zaufać specjaliście’ mogliście już pokrótce przeczytać o formach współpracy z nami, a teraz na sam początek może przybliżę Wam dokładnie z czego składa się na każdy nasz projekt altany. Pierwsze co widzicie na naszym blogu, to oczywiście wizualizacje, ale najważniejsze są tutaj  przede wszystkim komponenty techniczne, dzięki którym możliwa jest realizacja każdego naszego projektu.

I dlatego też każdy nasz ‚Projekt Altany Ogrodowej’ zawiera następujące komponenty:

 1. Część opisowa
 • – Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia podczas prac budowlanych
 • – Charakterystyka poszczególnych elementów składowych altany
 1. Część graficzna
  • rzut koncepcyjny
  • projekt – rzut dachu
  • projekt – konstrukcja więźby dachowej
  • projekt – rzut parteru
  • projekt – rzut przyziemia na wysokości 0,05m
  • projekt – rzut fundamentów
  • projekt – projekt nawierzchni
  • schemat rozmieszczenia oświetlenia
  • przekroje
  • elewacja frontowa
  • elewacja tylna
  • elewacja boczna 1
  • elewacja boczna 2
  • wizualizacje (min.5)

Projekt finalnie otrzymujecie w dwóch egzemplarzach w formie papierowej, a paczka wysyłana jest kurierem.

Grudniowa promocja altan 03

Warianty współpracy

Jeżeli chodzi o podjęcie współpracy z nami to są do wyboru 3 możliwości:

1. Zakup altany spośród tych, które są dostępne na naszym blogu w dziale ‘Altany na sprzedaż’- koszt takiego gotowego projektu to 2500 zł brutto. W tej cenie jest dokładnie taki sam projekt, bez możliwości adaptacji (czyli zmiany wielkości czy sposobu ułożenia poszczególnych części składowych altany)

 2. Zakup altany spośród tych, które są dostępne na naszym blogu w dziale ‘Altany na sprzedaż’ i możliwość modernizacji tego projektu. Koszt adaptacji gotowej altany do swoich potrzeb waha się od 3000 zł brutto do 4000 zł brutto. Wlicza się tutaj zmiana wielkości altany oraz zmiana rozmieszczenia poszczególnych elementów np. usytuowania kominka. Dokładna wycena jest podawana zawsze po określeniu przez Inwestora oczekiwań odnośnie modernizacji projektu.

3. Zakup całkowicie nowego projektu altany ogrodowej. Koszt takiego projektu zależy od wielkości altany. Standardowo przepisy pozwalają nam budować altany do 35 m2. Istnieje jednak możliwość zaprojektowania altany jako wiaty i wtedy budynek możemy stworzyć do 50m2. Jeżeli chcecie otrzymać projekt budowlany (projekt na pozwolenie, a nie na zgłoszenie), to również ma to znaczenie przy wykonywaniu wyceny. Standardowo przy altanie na zgłoszenie do 35 m2 cena nowego projektu wynosi 4500zł brutto.

Jeżeli jesteście zdecydowani na którąś opcję, to zawsze przed rozpoczęciem prac, wystawiamy fakturę na całość wartości projektu i po wpłynięciu odpowiedniej kwoty zabieramy się za prace.

Grudniowa promocja altan 01

Nasza świąteczna promocja altan

Powyżej są wymienione nasze standardowe ceny, które obowiązują poza promocją. A teraz chcemy zaproponować Wam obniżki naszych projektów altan, które będą obowiązywały w grudniu i w styczniu.

W momencie złożenia zamówienia i opłaceniu wystawionej faktury VAT od:

-07.12.2016 do 31.12.2016 (GRUDZIEŃ) proponujemy Wam 20% mniej na wszystkie 3 możliwości współpracy z nami

-01.01.2017 do 31.12.2016 (STYCZEŃ) proponujemy Wam 10% mniej na wszystkie 3 możliwości współpracy z nami

 

Grudniowa promocja altan 02

Terminy wysyłki projektów

W momencie wyboru opcji numer 1, czyli zakupu gotowego projektu, po wpłynięciu należności od razu przesyłamy dwa egzemplarze projektu w formie papierowej. Czas dostarczenia projektu wynosi zazwyczaj do dwóch dni od wpłaty.

W chwili wyboru opcji 2 i 3 nasza współpraca będzie przebiegała dłużej. W tych wypadkach należy napisać nam dokładnie jakie są oczekiwania co do modernizacji czy do projektu nowej altany. Bardzo ułatwią nam pracę np. inspiracje w formie zdjęć. Po zebraniu tych wszystkich informacji w przypadku adaptacji i nowego projektu przesyłamy  model bryłowy oraz rzut, który ma za zadanie pokazać wizję zmian. Poniżej możecie zobaczyć planszę, którą pokazujemy jako pierwsze rysunki projektowanej przez nas altany.

KONCEPCJA 2

W przypadku nowego projektu robimy dwie wersje altany, czyli otrzymujecie od nas dwie plansze, w przypadku modernizacji będzie to jedna plansza. Należy pamiętać, że jeżeli będzie potrzeba naniesienia jakichś zmian w naszych koncepcjach, to będą one wykonywane tylko i wyłącznie wtedy, kiedy są zgodne z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami o planowaniu przestrzennym. Czas realizacji jest uzależniony od ilości prac nad danym projektem, jednakże nasze pierwsze plansze wysyłamy maksymalnie do 3 tygodniu od daty wpłynięcia należności (teraz w okresie świątecznym ten czas może ulec wydłużeniu). Jeżeli któryś nasz zamysł będzie podobał się w całości, to przystępujemy wtedy do tworzenia projektu technicznego oraz szczegółowych wizualizacji i całość jest gotowa do wysłania po kolejnych dwóch tygodniach.

Oryginalność projektu

W związku z tym, że nasze altany cieszą się dużym powodzeniem, to niestety bardzo często są kopiowane. Wprowadziliśmy zatem hologramy, które odpowiadają za oryginalność danego projektu. I dlatego też każdy zakupiony u nas projekt altany ogrodowej jest opatrzony hologramami.

Grudniowa promocja altan 04

Grudniowa promocja altan 04

Grudniowa promocja altan 07

I tak wyglądają projekty gotowe do wysyłki :)

Grudniowa promocja altan 09

Mam nadzieję, że nasza świąteczna promocja altan zachęci Was do podjęcia decyzji o zakupie projektu altany już teraz, żeby od razu wczesną wiosną była możliwa jej realizacja :)

Grudniowa promocja altan 10

ZapiszW

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

7 grudnia 2016|3DS Max, Projektowanie, Projekty, Projekty altan|0 komentarzy
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments